DELPHIN - vlasec SHOCKLINE - 80m / 0,50mm / 15kg

Kód: 500706050
Neohodnoceno
Značka: Delphin
138 Kč / ks 114,05 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kvalitní šokový vlasec čiré barvy 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Shock Line je postaven na oděruvzdorném jádru. Je několikanásobně odolnější vůči oděru oproti standardním nylonovým vlascům. Výborně se proto hodí do vod, které jsou plné mušlí, ostrých kamenů apod. Použitý materiál CPA 6.6 je garancí nejnižšího součinitele tření, což výrazně zvyšuje jeho oděruvzdornost oproti běžnému materiálu na výrobu vlasců - PA 6. Z tohoto důvodu Shock Line neobsahuje žádné povrchové oděruvzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.
Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvážete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu. Místo, kde se provádí uzel, důkladně navlhčete nebo namažte přípravkem FIN Knot Loy (přípravek pro zvýšení nosnosti v uzlu).
Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10 %.

Návin: 80 m

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: