Vláďa Krpeš Rybářské potřeby Štětí

 

vlada2

 

Potřebujete radu ohledně výběru zboží, nebo použití produktů?

Pokud se potřebujete poradit o čemkoliv ohledně výběru zboží, správného používání jednotlivých produktů, krmení a strategie lovu v rámci ročního období, neváhejte se na mě obrátit. Rád poradím přímo na prodejně, nebo mi napište na email krpesvlada@seznam.cz Těším se na setkání s vámi na naší prodejně.

V kategorii Vláďa Krpeš doporučuje uvádím jen produkty, které se mi osvědčily a při správném používaní ručím za jejich kvalitu a vaši spokojenost. Velká část z nich se stala neměnnou součástí mé rybářské výbavy a doprovází mě na všech mých výpravách. 

Od března 2022 se stávám spolumajitelem obchodu, a tak se budeme vídat v naší prodejně. Rybaření pro mne bylo vždy koníčkem a to od útlého dětství, rybařím už 45 let. V mládí jsem chytal závodně plavanou, později začal muškařit, chytat na feeder, ale nakonec jsem propadl lovu velkých kaprů. Kapry chytám déle jak 25let. Po prvotních experimentech jsem „přičichl“ ke kuličkám  JETFISH, na které chytám déle jak 20let. Od r. 2008 jsem členem JETFISH teamu a jsem rád, že mohu být součástí, nejstarší firmy v ČR, která vyrábí velmi kvalitní nástrahy pro lov kaprů. Od té doby jsem pod háčkem jinou kuličku neměl. Preferuji lov na svazových vodách, zejména Labi a přilehlých revírech. Navštívil jsem i zahraniční vody, ale nejraději to mám tady u nás, kolem památné hory Říp.  Za ty roky jsem pochytal mnoho a mnoho krásných kaprů všech velikostí, včetně těch vysněných ryb s váhou 20+. Největšími mými úlovky na Labi jsou kapři s váhou 28,1 a 26,2kg. Poslední dobou pro mne váha není to nejdůležitější, hledám u vody klid a pohodu. S Jirkou jsme letití kamarádi a právě takové zážitky nás svedly dohromady. Doufáme, že nabídkou kvalitních produktů a třeba dobrou radou přispějeme k vašemu úspěchu a vytouženým úlovkům. Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním, nebo otázkou, jsme tu pro vás. Na prodejně se ve větší míře budete setkávat semnou. Stavte se na pokec u dobré kávy a nákup. Těším se na setkání jak na prodejně, nebo u vody.

 Ať se Vám daří, nejen u vody.

Vláďa Krpeš

panel vlada